Difarense intrà łe version de "Gałìsia (Spagna)"
[Version verifegà] | [Version verifegà] |
Contenuto cancellato Contenuto aggiunto
p Fierodelveneto el ga spostà ła pajina Gałìsia a Gałìsia (Spagna) |
p Robot: Sostitusion automatega (-[[File: +[[Imàjine:) |
||
Riga 9:
'''{{pipetrick}}''' la xé na comunità autonoma de ƚa [[Spagna]].
== Suddivisioni ==
[[
Ła Gałìsia ła xe dividesta in cuatro provinse:
{| cellspacing="14"
|[[
|[[
|[[
|[[
|-
|[[
|[[
|[[
|[[
|-
|<div align="center">[[Provincia de A Coruña]]</div>
|